KÖŞE YAZARLARI

Etasitlar.com’dan Merhaba

Değerli Dostlar,

Dünün hayal edilemezleri bu günün hayali oldu. Dünün hayalleri gerçekleşti, gündelik hayatın alıştığımız parçaları oldular. Bu gelişmenin temelinde bilgi ve bilgiyi kullanma, becerisi var. Bu günün hayalleri yarının gerçekleri olacak. Cep telefonları, uygulamalar, bilgisayarlı tasarım, üretim ve üretim kontrolü hızla yaygınlaşıyor.

Bu gelişim sürecinin de son yıllarda çokça duyduğumuz tarihi otomobilin tarihi ile yaşıt olan elektrikli, akıllı kendi gider değil kendi sürer taşıtlar, akıllı kentler ve ulaşım sistemleri gündemimizde. Bu sistemler henüz ticari bir karşılığı ve yaygınlık kazanmış durumda değil. Ama aklımızda ve hayalimizde bir süre sonrasında bilgisi ile birlikte kendileri de yaygınlaşıp değer kazanacak. Tasarımcılar, üreticiler, karar vericiler, kullanıcılar için farklı bilgilere ama temelde ortak üstünde birleştirilmiş dil, açıklık bilinirlik gerekiyor. Bu bilgi sisteminin, dilin ortak anlayışının yaygınlaşmasında sektörün ve pazarın oluşumunda sektörel ve teknik yayınlar çok önemli işleve sahip.

Uzun bir süredir Taşıyanlar Ticari Taşıtlar Dergisi içeriğinde yer alan etaşıtlar ve ulaşım sistemleri haberlerini dergimizle adı etaşıtlar (www.etasitlar.com) olan bir internet sitesinde özelleştirerek yayınlayacağız.
Bir süredir yayında olan sitemizi size sunarız. İlginiz, katkılarınız ve eleştirilerinizle alanında doğru ve güvenilir işletmecilerin, teknik adamların, kullanıcıların karar süreçlerinde olanlar yararlanacaklar.
B2B ya da karar verenden karar verene karar verenden kullanana bir yayın ve içerik çizgimiz olacak.
Bize ve size bilgi ve şans getirsin.

Saygılarımızla

M.Vahit Mahmatlı

Related posts

Kuzu Effect AVM Ankara’dan doğal havalandırma ile sektöre yön veriyor

admin

Elektrikli Araçların Gelişimi

admin

Pazar en büyük teşviktir

Vahit Mahmatlı

Leave a Comment